Īsumā

Iļģi ir atrodami arī Facebook

Iļģi dzīvo arī Draugiem.lv

Klausies mūs iTunes

Mūsu mūzika ir pieejama arī Amazon

 

Latvijas folk radio

Pirmais aprīlis

2012.04.01 10:59:12

Pirmais aprīlis mums atnesis patīkamu pārsteigumu, kas nav vis nekāds 1. aprīļa joks:)

Proti, prestižajā WMCE (World Music Charts Europe) aptaujā 50 mūzikas apskatnieki mūsu jaunāko albumu "Tur saulīte pērties gāja" iebalsojuši 4. vietā.

Tas tiešām ir ievērojams panākums, īpaši ņemot vērā to, ka albumu ir izdevusi mūsu pašu "Upe TT" , nevis kāda prestiža Eiropas mūzikas izdevniecība!

Turklāt - lai arī mūzikas apskatnieki ir no Eiropas, vērtēta tiek mūzika no visas pasaules. Vārdu sakot - laba un raiba kompānija:)

Šī ir jau trešā reize, kad Eiropas prestižākajā Pasaules mūzikas aptaujā iekļūst Iļģu radītā mūzika. 2003.gada novembrī albums „Kaza Kāpa Debesīs” ieņēma 17.vietu, bet 2006.gadā “Ne uz vienu dienu” nokļuva pat saraksta otrajā vietā, uzturoties Topā 4 mēnešus.

Par World Music Charts Europe (WMCE)

WMCE (www.wmce.de) 1991.gadā nodibināja 11 Eiropas valstu 11 radio producenti. Šobrīd ik mēnesi 47 pasaules mūzikas speciālisti 23 Eiropas valstīs atlasa 10 viņuprāt tā brīža labākos pasaules mūzikas ierakstus un savu izvēli dara zināmu WMCE, kas apkopo informāciju un reizi mēnesi sastāda Pasaules mūzikas top 20 Eiropā. Saraksta izveidē iesaistīti tikai īpaši atzīti producenti un radio profesionāļi, kuri savās valstīs jau ilgāku laiku veido pasaules mūzikas programmas un saucami par īsteniem ekspertiem!  Ikmēneša pasaules mūzikas Top 20 tiek atskaņots radiostacijās visā Eiropā, bet oficiālais saraksts tiek atspoguļots neskaitāmos mūzikas veikalos un specializētajos preses izdevumos un pasaules mūzikas vietnēs internetā.

“Tur saulīte pērties gāja”, kas saņēmis arī Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā 2011. gada labākais tautas mūzikas albums, pieejams tirdzniecības vietās visā Latvijā un lejupielādējams iekš eKase, iTunes  un Amazon

 

Visu ziņu saraksts