Īsumā

Iļģi ir atrodami arī Facebook

Iļģi dzīvo arī Draugiem.lv

Klausies mūs iTunes

Mūsu mūzika ir pieejama arī Amazon

 

Latvijas folk radio

Grupas „Iļģi” 30 gadu jubilejas koncerts

0000.00.00 00:00:00


2011.gada 3.decembrī „Palladium Rīga” koncertzālē Iļģi aicina uz savu vērienīgo 30 gadu jubilejas koncertu.

Tev būs iespēja dzirdēt daudzpusīgu programmu, sākot no rāmām, instrumentāli intravertām melodijām līdz dzīvesprieku raisošiem, enerģiskiem latviešu dančiem un mūsu pazīstamākajām dziesmām. Muzikālo piedzīvojumu radīsim kopā ar draugiem un bijušajiem dalībniekiem - Zani Šmiti, Birutu Ozoliņu, Miku Čavartu, Arnoldu Kārkli, Juri Riekstiņu, Juri Kroiču, Jāni Abenu u.c.

Gan jau būs arī kāds pārsteigums.


Tā nu sanācis, ka “lielos koncertus” biežāk spēlējam ārpus Latvijas, kā piemēram šogad vienā no pasaules prestižākajiem pasaules mūzikas festivāliem “Rain Forest Music Festival” Malaizijā, tādēļ jo īpašs prieks būs tevi satikt mūsu pašu mājās, kārtīgā, pasaules līmeņa koncertzālē "Palladium Rīga”.


Tā tika atklāta tikai septembra beigās un ierīkota bijušā kinoteātra "Palladium" telpās, spējot uzņemt 1600 apmeklētājus. Koncertzāles adrese ir Marijas iela 21, taču ieeja no Pērses ielas.


Biļetes uz „Iļģu” jubilejas koncertu pieejamas „Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā un http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/cits/?concert=93263 no 28.septebra. Par īpašo cenu - 6Ls biļetes pieejamas tikai pirmajās tirdzniecības dienās.


Redzamies 3.decembrī

Visu ziņu saraksts