Īsumā

Iļģi ir atrodami arī Facebook

Iļģi dzīvo arī Draugiem.lv

Klausies mūs iTunes

Mūsu mūzika ir pieejama arī Amazon

 

Latvijas folk radio

Tiekamies ziemas saulgriežu koncertos!

2016.12.08 14:11:02

Tikai reizi gadā postfolkloras grupa “Iļģi” spēlē savu Ziemassvētku dziesmu koncertprogrammu. Tajā klausāmas senās latviešu ziemas saulgriežu dziesmas, un ieskanas arī viduslaiku motīvi. Pat, ja ārā nav sniega, klausoties šo mūziku, pārņem pasakainas ziemas sajūta. Kā īpašais viesis ziemas koncertos vienmēr piedalās Iļģu kādreizējā dalībniece Zane Šmite, bez kuras unikālās balss programma nav iedomājama.

Koncertā skanēs klausītāju jau iemīļotas dziesmas, kā arī kompozīcijas no jaunā albuma. Šogad esam sarūpējuši arī divus īpašus notikumus kultūras centrā "Iļģuciems" - koncerta otrajā daļā danči ar Rīgas Danču klubu un rotaļas mazākajiem apmeklētājiem Zojas Heimrātes vadībā.

Piedalīsies “Iļģi” – Ilga Reizniece (balss, vijole), Māris Muktupāvels (balss, dūdas, kokle, akordeons), Gatis Gaujenieks (balss, basģitāra, ģīga), Egons Kronbergs (akustiskā ģitāra), Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas) un soliste Zane Šmite (balss), kā arī Zoja Heimrāte un Rīgas Danču kluba dejotāji.


Svētdien, 18. decembrī plkst. 14.00 (papildkoncerts ar dančiem un rotaļām) un 18.00 (ieeja bez maksas; ielūgumi Iļģuciema KC - vairs nav pieejami)
Rīgas Kultūras centrā IĻĢUCIEMS, Lidoņu ielā 27, k-2
Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.

Trešdien, 21. decembrī plkst. 21.00
Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1

Biļetes “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un bilesuparadize.lv

Tiekamies ziemas saulgriežu koncertos!

Visu ziņu saraksts