Īsumā

Iļģi ir atrodami arī Facebook

Iļģi dzīvo arī Draugiem.lv

Klausies mūs iTunes

Mūsu mūzika ir pieejama arī Amazon

 

Latvijas folk radio

Paldies par dziesmoto novembri!

2016.11.30 13:55:14

Šī gada novembrī, precīzāk, no Mārtiņiem lidz Katrīnām, spēlējām 6 koncertus latviešu centros, kā jau tas no afišām redzams. It kā nebūtu daudz, taču Amerikā, ar tās attālumiem...

Mūsu rekords: Diennakts laikā nospēlēti 2 koncerti 2 valstīs - Kanādā un ASV. Kanādā, precīzāk, Toronto, bijām tieši 1 dienu un 2 pusnaktis.

Katrs no 6 koncertiem bijis īpašs ar ko savu un vienreizēju. Visus koncertus vienoja publikas atsaucība un lielā sirsnība, ko saņēmām no klausītājiem. Īpaši priecēja tikšanās ar sen neredzētiem draugiem un mūsu mūzikas cienītājiem; daudzi bija braukuši garus ceļus, ilgas stundas, lai mūs satiktu.

Paldies Daugavas Vanagu nama saimniekiem Freimaņu ģimenei par viesmīlību; arī, rododt iespēju uzkavēties ilgāk nekā plānots, Lufthansas streika dēļ... Paldies Andai par Ņujorkas izrādīšanu un Mikum par palīdzību pēdējā brīdī!!!

Vēlreiz paldies TILTAM, Latvijas Kultūras ministrijai, PBLA, Latviešu fondam, vietējām latviešu organizācijām Ņujorkā, Bostonā, Klīvlandē, Toronto, Filadelfijā, Priedainē. Mīļš paldies visām ģimenēm, kas mūs viesmīlīgi uzņēma savās mājās un rūpējās par mums! Īpašais paldies Dāvidam Grendzem un Jānim Studentam par instrumentu aizdošanu! Sirsnīgi paldies visiem, kas mūs tiešām gaidīja, - jūsu izrādījās daudz vairāk, nekā cerējām ieraudzīt! Ir tik labi apzināties, ka spēlējam mūziku, kas cilvēkiem tiešām kaut ko nozīmē! Un ne tikai latviešiem.

Bildes un plašāki iespaidi par piedzīvoto mūsu facebook lapā: Iļģi Amerikā 2016. 1. daļa un Iļģi Amerikā 2016. 2. daļa.

 

Paldies par dziesmoto novembri!

Visu ziņu saraksts