Īsumā

Iļģi ir atrodami arī Facebook

Iļģi dzīvo arī Draugiem.lv

Klausies mūs iTunes

Mūsu mūzika ir pieejama arī Amazon

 

Latvijas folk radio

Šogad jūnijā

2015.07.06 14:55:20

Šogad jūnijā, pirms un pēc Jāņiem, nospēlējām dažus koncertus arī ārpus Latvijas. Divi no tiem notika Vīnē un Madridē, un abi bija veltīti Latvijas prezidentūras posma Eiropā noslēgumam. Katrs pa savam bija vienreizējs un neatkārtojams, un īpaši vērtīgas bija daudzās tikšanās un iepazīšanās ar foršiem cilvēkiem. Vīnē laika bija mazāk, sabijām tur tikai 2 nepilnas dienas, toties Spānijā bez oficiālā koncerta, kuru pārsvarā apmeklēja  diplomātiskā korpusa un Spānijas institūciju pārstāvji, paguvām vēl, lūk, ko. Tālāk - izraksts no Latvijas vēstniecības Spānijā mājaslapas:

" ...Pirms koncerta grupa ar vairākiem skaņdarbiem uzstājās Spānijas valsts radio raidījumā España vuelta y vuelta, kurā ikviens tika aicināts uz vakara koncertu un vienlaikus arī apmeklēt, un iepazīt Latviju un tās kultūras mantojumu, it īpaši Jāņu svinēšanas tradīcijas.

Savukārt otrs koncerts noritēja 28. jūnijā UNESCO mantojuma sarakstā iekļautajā Segovijas pilsētā. „Iļģu” uzstāšanās tika iekļauta pilsētas svētku oficiālajā programmā un koncertu atklāja pilsētas mērs Klara Lukuero (Clara Luquero).

Ārpus oficiālajiem prezidentūras pasākumiem grupa „Iļģi” uzstājās arī vēstniecības rīkotā pasākumā latviešu diasporai Spānijā „Latviskās dzīvesziņas diena”, kas 26. jūnijā notika Torekabaljeros (Torreceballeros) pilsētā. "

Vēlreiz sakām lielu paldies Latvijas vēstniecību Vīnē un Madridē darbiniekiem par viesmīlību un atsaucību, un ieguldīto darbu, mūsu koncertus rīkojot.

 

Visu ziņu saraksts